День захисника України!

14 жовтня, на Покрову, українці відзначатимуть велике державне свято – День захисника України! Це прекрасна нагода зазирнути в сторінки історії та згадати не лише козаків, але й усіх, хто нині покликаний захищати нашу Батьківщину.

12 жовтня учні Маріупольської загальноосвітньої школи № 38 зустрілися з військовими, які обороняють наше рідне місто.

         Зустріч розпочалася з радушного привітання воїнів учнями початкової школи на уроці «У моєму серці Україна». Діти розповідали вірші про Батьківщину, символи України, заспівали пісню про народні символи. Наприкінці, кожен учень зробив серце-побажання воїнам. Всі серця розташували на одному великому серці «З любов’ю захисникам Вітчизни» та подарували воїнам, які, у відповідь, також подарували учням серце-побажання зроблене власноруч.

Далі бійці зустрілися з учнями на єдиному уроці «Сила нескорених», який проходив у вигляді розважально-спортивного свята. У спортивних змаганнях взяли участь дві збірних команди «Непоседы» та «Спортивная братва», а військові виступили в ролі суддів, проте, вони не залишилися просто глядачами, а також залюбки взяли участь у змаганнях з перетягування канату.

В межах акції «Подаруй солдату радість» учні подарували військовослужбовцям малюнки, обереги, солодощі, які були зібрані Радою старшокласників школи. Військові, як і школярі, залишилися дуже задоволені зустріччю.

13 жовтня учні школи відвідали військовий шпиталь ЛШМД, де привітали бійців з наступаючим святом, побажали їм скорішого одужання та подарували ляльок-мотанок, зроблених власноруч і солодощі.


15 лютого, бійці полку АЗОВ спільно з Цивільним Корпусом АЗОВ Маріуполь завітали до Загальноосвітньої школи №38 на День вшанування пам'яті учасників бойових дій.

Зустріч розпочалася з радушного привітання воїнів хлібом та сіллю учнями початкової школи. Діти розповідали вірші про Батьківщину, українців та воїнів, які боронять кордони нашої країни. У ході жвавої бесіди, учні ставили бійцям питання, які їх дуже цікавили. Наприкінці зустрічі діти подарували солодощі та випічку, яку вони робили разом з батьками.

Далі бійці зустрілися з учнями середньої та старшої школи на  турнірі "Сила, мужність і відвага",  де змагалися дві збірних команди «Льотчики» та «Танкісти», а бійці-азовці "Тавр" і "Мар" виступили в ролі суддів, проте, вони не залишилися просто глядачами, а також залюбки взяли участь у змаганнях з перетягування канату. Перемогу в турнірі отримала команда "Льотчиків".

По закінченню змагань, хлопців пригощали чаєм та смаколиками. Азовці, як і школярі, залишилися дуже задоволені зустріччю.